ART / Oil paintings / Oil painting 14556117
nr 1455 6117
OIL PAINTING
J Roy Baz. Signed. Oil on canvas, 50x61cm, unframed,
J Roy Baz. Signerad. Olja på duk, 50x61cm, oramad
SEK 150
Monday Mars 21 2022
at 19:21:24
100 kr